Olimpska regija • BUS

Olympic Beach • Nei Pori. • Pogledajte našu ponudu aranžmana sa autobuskim prevozom • SNIŽENE CENE u odnosu na redovnu ponudu!

Zaliv Strimonikos • BUS

Posetite Strimonikos zaliv i uživajte u prelepim plažama • Nea Vrasna • Asprovalta

Tasos • BUS

Limenarija • Potos. • Pogledajte našu ponudu aranžmana sa autobuskim prevozom • SNIŽENE CENE u odnosu na redovnu ponudu!

Halkidiki • BUS

Halkidiki • Hanioti • Pefkohori • Pogledajte našu ponudu aranžmana sa autobuskim prevozom.

telplava.png
Pozovite nas

Autobuski prevoz do Grčke

Iskoristite priliku i putujte do Grčke sa Filip Travel Agencijom. Autobuski prevoz do TasosaOlimpske regije, Halkidikija i Strimonikos zaliva. Vozila agencije Filip Travel su udobna, sadrže klimu, radio, cd. Takođe u svim našim vozilima možete uživati u besplatnom WIFI internetu tokom vožnje na teritoriji Republike Srbije. 

Autobusom do Tasosa

Cena povratne autobuske karte:
Beograd - Tasos: Odrasli 80€DECA (Starosti do 10 godina) 70€
Niš - Tasos: Odrasli 70€ DECA (Starosti do 10 godina) 60€
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta na relaciji Keramoti - Limenas - Keramoti, kao i transfer od luke Limenas do letovališta Limenarija i Potos.


Autobusom do Olimpske regije

Cena povratne autobuske karte:
Beograd - Olimpska regija: Odrasli 60€ • DECA (Starosti do 10 godina) 50€
Niš - Olimpska regija: Odrasli 55€ • DECA (Starosti do 10 godina) 45€ 


Autobusom do Halkidikija

Cena povratne autobuske karte:
Beograd - Halkidiki: Odrasli 60€ • DECA (Starosti do 10 godina) 50€
Niš - Halkidiki: Odrasli 55€ • DECA (Starosti do 10 godina) 45€ 


Autobusom do Strimonikos zaliva

Cena povratne autobuske karte:
Beograd - Strimonikos zaliv: Odrasli 60€ • DECA (Starosti do 10 godina) 50€
Niš - Strimonikos zaliv: Odrasli 55€ • DECA (Starosti do 10 godina) 45€ 


Minimum na autobuskom prevozu da bi došlo do realizacije puta je 40 putnika, u protivnom organizator zadržava pravo otkaza do 5 dana pred početak aranžmana.

Grad
Mesto ulaska putnika za Grčku
Vreme od Beograda
Beograd
Sa dogovorenog mesta ( proveriti sa agencijom )
-
Mali Požarevac
Eko pumpa
00:35 min.
Smederevo
Motel KOLARI - NIS pumpa
00:45 min.
Požarevac
Naplatna rampa restorana Požarevačka petlja
00:55 min.
Smederevska Palanka
Motel Krnjevo
01:05 h
Velika Plana
McDonalds
01:10 h
Markovac
Motel Stari Hrast
01:15 h
Batočina
motel Kapija Šumadije
01:25 h
Jagodina
 DIS posle naplatne rampe / Koral Pumpa
01:35 h
Ćuprija
Motel Ravnica
 01:45 h
Paraćin
Restoran TITO
01:55 h
Kruševac
Pojate -MOTEL EVROPA
02:00 h
Ražanj ( pauza 30min )
OMW - benzinska stanica
 02:15 h
Aleksinac
Benzinska pumpa na autoputu
03:00 h
Niš
 Gasprom pumpa preko puta motela NAIS
03:20 h
Leskovac
Motel Atina
04:05 h
Predejane ( pauza 45 min)
Motel Predejane
04:25 h
Vladičin Han
Lukoil pumpa na autoputu
05:35 h
Vranje
NIS pumpa na starom putu
05:50 h